Soustředění 2019

 
Termín: od 21. srpna (sraz po poledni) do 25. srpna (odjezd po obědě)
 
Místo: Resort Darovanský Dvůr - www.darovanskydvur.cz/
 
Cena: 3.800,- Kč
 
Platby: převodem na účet 1098404023/3030, VS: rodné číslo dítěte, do poznámky uvést jméno dítěte, splatnost do 31. ledna 2019.
 
Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi včetně svačin, pitný režim, pronájem hřitě a 1x denně bazén.
 
Doprava na místo a odjezd: individuální
 
Formuláře k předání na začátku soustředění:
- fotokopie průkazky zdravotní pojišťovny.
 
S sebou dostatečné množství léků, pokud nějaké hráč trvale užívá, krátkou lékařskou zprávu, má-li hráč zdravotní problémy. Hráč může použít lékařské potvrzení např. ze školy, pokud není starší než 2 roky. Potvrzení o bezinfekčnosti bude podepsáno k datu odjezdu na soustředění. Formuláře pro potvrzení jsou ke stažení na webových stránkách klubu
 
Doporučené vybavení: 
spodní prádlo, trička, trenýrky, ponožky, tepláky, mikiny, tréninkové soupravy, nepromokavou bundu (příp. pláštěnku), kopačky, chrániče, štulpny, běžecká sportovní obuv, obuv pro volný čas (sportovní, sandály, pantofle), pyžamo, 2 ručníky a osušku, plavky, věci na osobní hygienu, láhev na pití, krém na opalování, kšiltovku, kapesníky, batůžek, přiměřené kapesné.
 
!!!Během soustředění je jako obvykle zakázána dětem veškerá elektronika (mobilní telefony, tablety, herní konzole,...atpd) tzn. jim tyto věci s sebou rozhodně nedávejte!!!
 
Denní program:
- budíček
- ranní rozcvička
- snídaně
- úklid pokojů
- dopolední trénink
- bodování pokojů
- oběd
- polední klid a vědomostní kvíz
- bazén
- svačina
- odpolední trénink
- večeře
- volný program
- druhá večeře
- večerka